• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Videoja që po shokon rrjetin,prova se Hilary Clinton është klonuar?

Kjo video që po qarkullon në internet, i ka lënë gojëhapur të gjithë. Teksa merrej në pyetje nga gazetarja, Hilary Clinton ka bërë disa veprime jo të zakonshme dhe rrotullime të çuditshme të syve që një njeri normal vështirë se i bën. Madje në mediat amerikane thuhet se kjo që shihet në video është kloni i saj. Videoja tregon disa nga momentet më të pazakonta nga fushata e saj, që nga problemet me shëndetin deri te sendet e çuditshme që fshihen nën kostumin e kanidates për Presidente.