• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Vjedhin “babagjyshin” prej çokollate në pastiçeri, çifti turpërohet në qendër të Tiranës

Një kamera sigurie e vendosur në një pastiçeri, ka kapur momentin e turpshëm kur një burrë dhe një grua kanë vjedhur ‘sy për sy’ shitësen. Ata kanë vjedhur nga një babagjysh prej çokollate, dhe janë larguar qetësisht, siç shihet në videon e shpërndarë nga “Jeta osh qef”. Ky rast ka ndodhur në një dyqan në qendër të kryeqytetit.

CLOSE
CLOSE