• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Pa kategori

VIDEO/ Vera Grabocka harbohet për jetë nate…

Regjisorja Vera Grabocka tani ka nisur periudhën e pushimit. Pas mbylljes së sezonit në televizionin “Klan” me përfundimin e spektaklit “Your face sounds familiar”, ajo po shijon ditët e netët. Si rrallëherë, Vera është parë të harbohet për jetë nate. Ajo ka kërcyer pranë këngëtarit të grupit NRG Band, Besnik Qaka, në skenën e clubit “Cavaliero” në kryeqyetet. E shpenguar e si gjithnjë plot energji, regjisorja shihet në këtë video teksa kërcen për qejfin e saj, pa e vrarë shumë mendjen për sytë e atyre që e shohin dhe e xhirojnë nga poshtë skenës.