• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Vajza e liderit të “Elita 5” mahnit jurinë e “The voice of Turkey”

Vajza e vokalisitit të grupit “Elita 5”, Arif Ziberit e cila edhe quhet Elita si duket e ka trashëguar talentin e të atit. Ajo ka kaluar me sukses javën e parë të këndimit në spektaklin “The voice of Turkey”. Elita ka mahnitur jurinë me zërin dhe performancën e saj. Më poshtë po ju sjellim videon e performancës së Elitës me këngën “Get Lucky”.