• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Tiranë, ndizen dritat e pemës së Krishtlindjeve

Pas shumë ditëve punë, më në fund Tirana ka marrë të gjithë pamjen e një qyteti në prag festash. Sot kryebashkiaku Erion Veliaj ka ndezur dritat e pemës në sheshin ‘Nënë Tereza’, aty ku të gjithë njerëzit mund të argëtohen e të kalojnë kohë përmes aktiviteteve të ndryshme. Në këto ditë festimes Veliaj u shpreh se duhet më shumë vëmendje nga shoqëria ndaj shtresave në nevojë.
Kryebashkiaku Veliaj tha se ndryshe nga një vit më parë, këto krishtlindje e gjejnë Tiranën më të pastër dhe me më shumë investime.

Ndezja e dritave të pemës së festave të fundvitit.

Posted by Erion Veliaj on Dienstag, 6. Dezember 2016

CLOSE
CLOSE