• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Shikoni ku dhe si jeton Ermira Mehmeti, deputetja e përgjuar në “bisedë erotike”

Deputetja simpatike shqiptare e Maqedonisë, ka hapur dyert e shtëpisë së saj për kamerën e televizionit “TV21” në Shkup. Deri pak javë më parë, emri i Ermira Mehmetit u diskutua gjatë në mediat e rajonit, për shkak të publikimit të një bisede erotike me një tjetër politikan. Teksa Ermira e ka mohuar gjithnjë vërtetësinë e këtij përgjimi duke thënë se është montazh, tregon përditshmërinë brenda mureve të shtëpisë.