• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Video/ Robert Berisha: I lumtur me Norën, nuk lejoj asnjë paparazzi të ma marrë këtë lumturi që kam

Muzikanti Robert Berisha njëkohësisht bashkëshorti i këngëtares seksi, Nora Istrefi ka folur në lidhje me thashethemet për ndarjen nga bashkëshortja e tij.

Në emisionin “Me Shukin”, Roberti ka thënë se ai është i lumtur me Norën dhe zemrën e tij, Renee dhe nuk do të lejonte asnjë paparac në botë të prishte lumturinë e tyre.

“Njeriu edhe mundet me u nda, me u përla dhe përderisa kam dy-tre banesa, dhe ndodh që të lëvizim shpesh. Nuk bëhet nami njerëzit prishen, ndahen, pajtohen dhe pa e marrë vesh mirë ne, dalin shkrime pa lidhje nëpër media”, thotë Roberti.