• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Puth një të panjohur në festën e beqarisë, videoja del në internet dhe… lamtumirë dasmës!

Festa e lamtumirës së beqarisë, shkoi aq keq sa për t’i thënë lamtumirë edhe dasmës. Një vajzë është filmuar teksa puthte me pasion një djalë. Ajo e pagoi shtrenjtë këtë. Emma Ayala, një vajzë meksikane shkoi të festonte fundin e beqarisë me shoqet në një pishinë në “Playa del Carmen”. Përgjatë festës ajo u çlirua duke pirë pafund vetë e duke qerasur të gjithë të pranishmit. Kërcime, lojëra në ujë e në fund edhe një puthje plot pasion me një djalë i cili e shtrëngon e ajo qesh duke ia kthyer puthjen e lumtur. Ndërkohë të gjithë përreth qeshin e dikush edhe xhiron gjithçka. Videoja u postua në rrjetet sociale dhe shumë shpejt u bë virale me hashtagun e emrin të lokalit. Sigurisht që e pa edhe i fejuari i protagonistes Pablo Torres Gandara, dhe familja e tij. Dhe siç pritej, dasma u anulua.

https://www.youtube.com/watch?v=Hb29bqn9fjk