• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Kaos në qendër të Londrës, zbulohet një bombë

Kryeqyteti i Britanisë, Londra është përfshirë nga kaosi pas zbulimit të një bombe të Luftës së Dytë Botërore në lumin Thames. Pas këtij informacioni, autoritetet morën vendimin për mbylljen e urave në Waterloo dhe Westminister. Gjithashtu dhe stacionet e metrosë aty pranë janë mbyllur. Policia ende nuk ka bërë të ditur ndonjë informacion se kur do të rikthehet gjendja në normalitet./Panorama