• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Video/ Ja si e feston ditëlindjen e fansit Sinan Hoxha

Sinan Hoxha ka festuar sot ditëlindjen e fansit të tij më të mirë. “Lumturia jote mua më bën akoma më të lumtur në këtë ditë të veçantë për ty. Gëzuar ditëlindjen dhe 100 vite të lumtura”, shkruan Sinan Hoxha në rrjetet sociale