• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Gigi Hadid poston momente intime me partnerin e saj

Një nga modelet më të famshme në botë shpesh poston foto dhe video nga jeta e saj private. Bëhet fjalë për Gigi Hadid, e cila shijon lidhjen e saj me këngëtarin simpatik Zyan Malik. Së fundmi ata kanë postuar një video shumë seksi, teksa përkëdhelen e puthen në makinë nën tingujt e këngës së Ariana Grande ‘Dangerous Women’.