• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Video e ‘sherrit’ të Sokol Cikalleshit me Bes Kallakun për të paguar, do ta bëjë çdo shqiptar të qeshë

Xhensila dhe Besi kanë vendosur të shijojnë disa ditë pushimi në jug të vendit. Ata janë takuar me futbollistin e kombëtares, Sokol Cikalleshi, për të kaluar një mbrëmje mes miqsh. Çdo gjë ka shkuar mirë deri në momentin që duhej paguar darka. Ashtu siç e kanë zakon shqiptarët, Besi dhe Sokoli janë ‘grindur’ për të paguar dhe Xhensilës nuk i ka shpëtuar ky moment pa e filmuar. Me siguri kjo video ka shkaktuar shumë të qeshura tek ndjekësit, ashtu si dhe tek këngëtarja.

CLOSE
CLOSE