• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Dikush ia prishi gjumin Lyrical Son, por një surprizë e priste kur u zgjua

Reperi i njohur Lyrical Son mbetet një nga më të mirët dhe shumë i dashur për publikun shqiptar. Gjithashtu ai është tepër aktiv në rrjete sociale, duke ndarë shpesh foto dhe video nga jeta e tij e përditshme me fansat e tij. Kështu ka ndodhur dhe sot kur ai ka marrë një surprizë vërtet të këndshme. Vajza e tij e ka zgjuar nga gjumi, por ai është befasuar kur ka parë se ajo po qëndronte vet në këmbë. “Kur t’qon qika prej gjumit edhe ti e sheh që, ajo u qu në këmbë vet për herë të parë..!!!”-kanë qenë fjalët e reperit, i cili mesa duket është ndjerë i ngazëllyer kur ka parë hapat e parë të vogëlushes së tij.

 

 

A video posted by Twitter: @LyricalSon (@lyricalson) on

CLOSE
CLOSE