• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Video/ Carla Fracci harbohet në festën e Kledi Kadiut

Pak kohë më parë, në përurimin e shkollës së re të Kledi Kadiu kishte të ftuar nderi balerinën më të madhe klasike që ka njohur skena e baletit klasik në dekadat e fundit Carla Fracci. Pas ceremonisë ajo nuk është përmbajtur dhe ka kërcyer si një vajze e re muzikën dance që u luajt në festën e organizuar. Në video ajo shihet duke u zbavitur dhe duke kërcyer plot energji me të ftuarit dhe me të zotin e shtëpisë Kledi Kadiun.

Festa – Kledi Kadiu by gazetaexpress-shqiperi