• youuinsttaaffccbb
TEST
Në shtëpinë e...

VIDEO / Brenda shtëpisë luksoze të Alessio Aliajt, modeli shqiptar na prezanton familjen

Programi “Pasditja Ime” që transmetohet çdo të premte në ekranin e “RTSH” ka hyrë këtë javë brenda shtëpisë së re të Alessio Aliajt. Modeli i famshëm shqiptar na ka prezantuar përmes këtij programi me familjen e tij të vogël, që përbëhet nga partnerja dhe e bija. Në intervistën e dhënë për programin e Eraldo Rexhos, bashkëshortja e tij Katherine Carnie ka zbuluar shumëçka nga jetesa me Alession, duke e cilësuar djaloshin shqiptar si një partner shumë të mirë. / revistawho.com