• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Bertina e “BB” uron shqiptarët nga Abu Dhabi: Vit me më shumë para se atje duhen

Bukuroshja e “Big Brother” Bertina Mehmeti prej disa kohësh është vendosur në Abu Dhabi. Duke qenë larg vendlindjes ajo ka mall për Shqipërinë e njerëzit e saj. Në pamundësi për t’i uruar personalisht, nga plazhet e bukura atje, ish-konkurrentja e shtëpisë së famshme i ka dedikuar të gjithëve një video. Bertina uron relaks, shëndet, fat dhe më shumë para pasi sipas saj këtu duhen “ca”./ revistawho.com

 

A video posted by Blanche Etoile (@bertina_mehmeti) on