• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Befason aktori hollivudian, deklaron se është shqiptar

I ftuar në emisionin e Jimmy Fallon ‘The Tonight show’, aktori hollivudian, Kevin Spacey ka deklaruar se është me prejardhje shqiptare. Në fakt përgjigjet duhet të ishin të shkurtra dhe të shpejta, ndaj besohet se e gjitha kjo ka qenë në kuadrin e shakasë, pasi fjalët e thëna nga aktori kanë shkaktuar të qeshura.

https://www.youtube.com/watch?v=Tct-n985FTU