• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Video/ Alma Bektashi i gëzohet shtëpisë së re… Olti Curri: Do zoti ke komshinj të mirë

Këngëtarja Alma Bektashti është përgjithësisht inaktive në rrjetet sociale, por së fundmi ka marrë një apartament të ri dhe këtë e ka ndarë me miqtë dhe ndjekësit në rrjetet sociale. Sigurisht që nuk kanë munguar as komentet e miqve të saj si Sidrit Bejleri, i cili ka pyetur se ç’po ndodh ndërsa gazetari Olti Curri, i ka uruar me shpirt që të ketë edhe komshinj sa më të mirë e të dashur. Këngëtarja Alma Bektashi e cila prej vitesh edhe trajnere e “The Voice” është kënaqur me të gjitha komentet e miqve të saj dhe i është përgjigjur edhe ajo me shumë humor.

Pamje nga ballkoni im… my new apartment ?❤️

A photo posted by @almabektashi on

#mynewhome ❤️

A video posted by @almabektashi on