• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Victoria Beckham shkëlqen në javën e modës, David dhe fëmijët në rresht të parë për ta mbështetur

Victoria Beckham pati një rikthim triumfues me sfilatën e saj të fundit, në koleksionin vjeshtë-dimër të 2019, këtë të dielë në Londër.

David dhe fëmijët e saj ishin aty në radhën e parë për ta mbështetur atë. Prezent ishin vajza e saj 7-vjeçare, Harper dhe 3 djemtë, Romeo, Brooklin e Cruz.

Victoria sfiloi e veshur me një bluzë të trashë ngjyrë kafe, të kombinuar me një këmishë të bardhë dhe pantallona të zeza.

Si çdo herë tjetër familja Beckham diti të tërheqë vëmendjen e të gjithëve, në këtë dalje publike të radhës./revistawho.com