• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vic Beckham heq tatun me emrin e David

Stilistja e njohur dhe ish anëtarja e grupit “Spice Girls” Victoria Beckham ka qenë duke marrë trajtim me lazer për të hequr tatuazhin në emrin e bashkëshortit të saj Davidit që mbante në qafë.

Thuhet se 41 vjeçarja nuk është tifoze e artit trupor, sipas saj dashuria nuk shprehet në këtë formë, “Unë jam e tij dhe ai është imi, kjo më mjafton mua”, ka thënë Victoria.

E kundërta ndodh tek legjenda e futbollit David Beckham i cili thuhet se ka bërë një tatuash, ku përfshinë të gjithë inicialet e emrave të fëmijëve të tij.

 

Leave a Reply