• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vezulluese! Kate Middleton i lë të gjithë pa fjalë me paraqitjen e saj në premierën e “agjentit 007”

Kate Middleton ka marrë gjithë vëmendjen e mundshme, teksa së bashku me Princin Ëilliam mori pjesë në premierën botërore të “No Time to Die” në Royal Albert Hall.

Dukesha e Kembrixhit nuk mund të dukej më vezulluese sesa brenda këtij fustani fustan mahnitës, me ngjyrë të artë dizejnuar nga Jenny Pacckham.

“No Time To Die” është filmi i 25-të i serisë së filmave “Bond” dhe filmi i pestë dhe i fundit me Daniel Craig në rolin e agjentit 007.

Premiera e shumëpritur vjen prej më shumë se një vit vonesash për shkak të shpërthimit të pandemisë së Covid-19 dhe do të jepet në kinematë e Mbretërisë së Bashkuar të enjten.