• youuinsttaaffccbb
TEST
Fotot, Pikante sot, Who VIP

VETËM NË WHO / Kjo foto e Eni Koçit do t’ju lërë pa mend… 20-vjeçarja pozon topless

Tashmë që është 20 vjeç, Eni Koçi ka vendosur të prezantojë një anë që nuk ia kishim njohur më parë: sensualitetin. Këngëtarja e suksesshme e skenës sonë, ka realizuar së fundmi një set provokues me fotografin Juxhin Kurti. Në të gjitha fotot e publikuara deri tani, Eni ka shpalosur tiparet dhe trupin e saj prej modeleje, por kjo foto ekskluzive e siguruar nga revistawho.com do t’ju lërë pa mend… Në të Eni shfaqet për herë të parë topless dhe pas kësaj komentet janë të tepërta. Ndaj më mirë, po ju lëmë të shijoni këtë imazh! Sa i takon muzikës Koçi është duke punuar për disa projekte, që pritet t’i lançojë së shpejti.

14340058_10207298310639340_1493578012_o