• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Lajme

Vetëm 4 ditë pas lindjes së Ajkës, Bes Kallaku nis nga ankesat

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallku u bënë prindër vetëm 4 ditë me parë. Ata u bekuan me një vajzë, Ajka. Pas lindjes dihet se vështirësitë janë të shumta, sidomos për nënën që duhet të kujdeset edhe për ushqyerjen me gji. Por përveç Xhensilës duket se dhe Besi ka filluar të kuptojë se sa e vështirë është rritja e një fëmije. Ndoshta mund të jetë një nga punët më të vështira për të, sepse duhet të jetë i përkushtuar totalisht ndaj vajzës dhe Xhensilës, ditë e natë. “Kërkoj gjumë me qera. Më duhet veç nja dy orë, e kthejë prap”, – ka shkruar Besi me shaka në ‘Instagram’. Ehhh Besi… ky është vetëm fillimi! /revistawho.com