• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Vetëm 24 orë pas publikimit, albumi i këngëtarëve shqiptarë ndër më të pëlqyerit në Greqi

Dy reperët e njohur, Rina Balaj dhe Sin Boy, të cilët janë edhe të dashuruar, kanë sjellë në bashkëpunim albumin “MM” me 20 këngë. Në këto këngë, dyshja këndon shqip dhe greqisht. Duket se në Greqi, ky album ka rezultuar mjaft i suksesshëm.

“MM” është kthyer në albumin e dytë më të shitur aty që në ditën e parë të publikimit.

Me siguri në ditët në vazhdim, ky album do të shënojë të tjera suksese.