• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Vetëm 2 javë pasi u bë nënë, Jonida Vokshi i rikthehet punës

2 javë me parë, Jonida Vokshi dhe partneri i saj Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë. Mirëpo ndryshe nga sa ndodh zakonisht me nënat e reja, moderatorja ka vendosur t’i kthehet punës menjëherë.

Megjithatë teksa prezanton një prej emisioneve me quize në Prishtinë, nuk mund të linte pa përmendur faktin se tani ka një status tjetër, atë të nënës.

“Tashmë kam ardhur me ndryshime, jam bërë mama”, tha në një moment Jonida.

Kujtojmë se bukuroshja e ekranit erdhi në formë shumë shpejt pas lindjes, duke i befasuar të gjithë me linjat e saj trupore.