• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Vesa po e shijon rikthimin në shtëpi me më të mirat e gastronomisë shqiptare

Rikthimin në vendlindje me postimet e ndryshme herë pas here, Vesa kishte treguar se mezi po e pritse. E përpos mallit për vendin e saj, kur sheh se çfarë po shijon tanimë këngëtarja i justifikon të gjitha sakrificat e rrugës prej 31 orësh.

Vesa ka ndarë në llogarinë e saj gjithë ushqimet që po shijon, duke i zilepsur të gjithë. Nuk duam ta mendojmë sa e vështirë do të jetë për Vesën kthimi në Zelandën e Re, por tani për tani duket se qejfi nuk ka fund dhe kënaqësive në vendin e saj këngëtarja i gëzohet më shumë se çdo gjë tjetër./revistawho.com