• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vesa Luma, në ditët e fundit të beqarisë

[metaslider id=458]

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Vesa Luma, ka nisur festimet e beqarisë me të afërm e miq, duke qenë se këto janë ditët e fundit me statusin ‘beqare’ për artisten. Biondja simpatike ka nisur kremtimin e kanagjegjit, një traditë kosovare, gjatë së cilës nusja e re feston me miqtë dhe të afërmit për një javë fundin e beqarisë. Në këtë festë ka qenë prezente edhe bukuroshja nga Kosova, Agnesa Vuthaj si dhe këngëtarja e famshme Jehona Sopi. Pritet që Vesa Luma dhe Big Basta të celebrojnë në martesë dashurinë e tyre disa vjeçare më 12 shtator. Dasma do të mbahet në Kalanë e Lëkurësit në Sarandë.

Leave a Reply