• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vesa dhe Bigu i thonë "po" njëri-tjetrit në Kalanë e Lëkurësit

Edhe këngëtarja Vesa Luma i jep fund beqarisë duke u martuar me reperin Gerald Xhari, i njohur ndryshe edhe si Big Basta. Ceremonia martesore u zhvillua në kalanë e Lëkurësit në Sarandë, ku të ftuar ishin shumë miq të tyre të botës së artit dhe televizionit.

vesaaaa

Leave a Reply