• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Verë më në fund! Kështu do të jetë moti këtë javë në të gjithë vendin

Java do të nisë me temperatura të larta dhe mot të ngrohtë në të gjithë vendin.  Gjatë javës temperaturat do të ndryshojnë nga 16 deri në 29 gradë celcius, ndërsa fundjava pritet të sjellë mot më të nxehtë me temperatura që shkojnë deri në 32 gradë celcius.

Koha do të jetë e qëndrueshme me mot të kthjellët dhe rrezet e diellit që do t’ju shoqërojnë gjithë kohës./revistawho.com