• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Vera qenka plot bashkëpunime, dueti i radhës do t’ju habisë pak

Noizy dhe Dhurata Dora bashkojnë forcat për një hit veror që pritet të lançohet shumë shpejt.  Detaje nuk janë dhënë shumë, veç një fotoje ku dy artistët janë në sheshxhirim. Kjo është hera e parë që Dhurata dhe Noizy bashkëpunojnë.

Reperi sapo ka publikuar një duet me Arilenën dhe një tjetër me Elgit Dodën. Po ashtu ka publikuar rreth 3 këngë të tjera solo brenda muajit.

Ndërsa Dhurata Dora verën ja ka dedikuar veç bashkëpunimeve, si ai me artistin internacional Gimz./revistawho.com