• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Vera erdhi! ‘Body’ është trend përsëri, bukuroshet e ekranit ju tregojnë çfarë të zgjidhni

Nuk ka rëndësi nëse jeni elegante apo e kolme, rrobat e banjës body i rrinë mirë çdo trupi. Ato janë të vetmet që i mbulojnë defektet në mënyrë perfekte, por nuk heqin aspak nga sharmi apo bukuria e trupit. Prej vitesh tashmë janë kthyer në një nga trendet më të rëndësishme të verës që përqafohet nga çdo femër. Në pasarelat e modës këtë vit, janë prezantuar sa e sa modele, duke filluar nga ata klasikët njëngjyrësh deri te ata me dekore lulesh apo printe. Zgjedhja është në dorën tuaj, por disa sugjerime ua dërgojnë vajzat e ekranit. Ndoshta te njëri prej tyre do e gjeni shumë mirë veten, ndaj bëhuni gati të bëni ‘namin’ këtë verë!/revistawho.com

Klaudia Pepa

Xhesika Berberi

Lori dhe Sara Hoxha

Arilena Ara

Klea Huta

Angela Martini

Fatma Methasani

Afërdita Dreshaj

Kejsi Tola

Zaimina Vasjari

Bleona Qerreti

Beatrix Ramosaj