• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Fotot

Venera Lumani shtatzënë?  Lindin dyshimet e para

Ato padyshim janë çifti më ‘in’ i momentit në showbiz! Dhe si të tillë gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen me perfomancat në clubet e Tiranës. Por, këtë herë ato janë vënë në qendër të vëmendjes për shkak të një lajmi i cili na ka befasur në fakt. Venera Lumani dhe Lind Islami në pritje të fëmijes së tyre të parë. Këtë e bëjnë të ditur disa burime pranë çiftit shkruan gazeta ‘Panorama’. Dyshimet e para lindën pas praqites se çiftit në ndarjen e çmimeve të spktaklit “Milingona” në Shkup. Aty Venera ka patur të veshur një fund ndryshe nga herët e tjera ku është shfaqur këngëtarja, duke u munduar të mbulojë paksa barkun e fryrë…

CLOSE
CLOSE