• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Vëmendjen nuk e morën vetëm fituesit, dy shqiptaret puthen në tapetin e kuq të VMA

Mbrëmja e kaluar ishte e mbushur me surpriza për të gjithë adhuruesit e muzikës dhe yjeve botërorë. Në parakalimin në tapetin e kuq vëmendjen e mori edhe dyshja me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Bebe Rexha. Ato prezantuan së bashku një pjesë të eventit dhe u shfaqën gjatë gjithë kohës pranë njëra-tjetrës. Por ajo që nuk kaloi pa u vënë re ishte puthja që shkëmbyen në tapetin e kuq.

Rita Ora është shqiptarja e parë që fitoi në çmim në VMA, me këngën “Lonely Together” në bashkëpunim me Avicii. Bebe Rexha tregoi mbështetjen për miken e saj gjatë gjithë kohës./revistawho.com