• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Vëmë bast se e gjeni shumë lehtë kush ka qenë fotografi Arbanës këtë mëngjes

Arbana e ka nisur ditën me postimin e disa fotove, e veshur thjesht nga ballkoni i shtëpisë së saj. Pyetja që ajo i drejton ndjekësve është një dhe e vetme: Kush i ka realizua këto foto?

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Fansat e gazetares sigurisht e kanë kuptuar menjëherë që është i biri fotografi i mëngjesit. Disa nga këndi i fotos, të tjerë nga detaje të tjera.

Edhe ne në fakt biem në një mendje me ndjekësit, sepse në rastet kur fotografi ka qenë Eduarti, Arbana e ka treguar me anë të tag-ut në foto.
Joni mund të themi me bindje se do jetë fotograf perfekt për mamin sa herë Eduarti nuk është aty për të shkrepur./revistawho.com