• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Vazhdon i nxehti afrikan dhe për fundjavën, ja si do jetë moti sot

Shqipëria vijon të jetë nën ndikimin e masave ajrore të nxehta dhe të thata me origjinë nga Afrika e Veriut. Mot i nxehtë, i kthjellët e me diell e përgjatë viseve malore mundësi për rrebeshe shiu pritet të mbajë ditën e sotme. Temperaturat parashikohet të lëvizin nga 23 deri në 33 °C./revistawho.com