• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Valoni ka një kërkesë speciale për Beniadën dhe të gjithën për vetëm 1 orë në ditë

Ndonëse ka vetëm pak orë brenda shtëpisë së Big Brother Vip, Valoni ka nisur të flirtojë me Beniadën. Mbrëmjen e kaluar ai ka jënduar dhe i ka rënë kitarës duke krijuar atmosferë mjaft pozitive e në të njëjtin moment i ka kërkuar Beniadës ta mësojë si të flasë italisht.

Ai ka thënë duke qeshur se nuk e kupton dhe se duhet t’i mësojë 1 orë në ditë gjuhën italiane.

Valoni u bë pjesë e shtëpisë më të komentuar gjatë spektaklit të djeshëm e është përpjekur të sjellë sa më shumë harmoni me këngë në pak orë./revistawho.com