• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Vajzë për shtëpi”, Lei Kraja zbulon me disa foto se çfarë i është dashur të bëjë në ‘karantinë’

Moderatorja e njohur i ‘Digitalb’, Lei Kraja ka ndarë së fundmi disa foto ku shfaqet në kuzhinën e saj. Ajo ka treguar se ditët në shtëpi e kanë bërë të përkushtohet edhe më shumë duke gatuar.

“Virusi të bën goc për shtëpi. Vajzë për shtëpi”, ka shkruar Lei krah postimit ku shfaqet mjaft tërheqëse dhe e kuruar deri në detaje.

Kujtojmë se të shumtë kanë qenë personazhet e njohur të cilët kanë ndarë rutinën e tyre gjatë këtyre ditëve me ndjekësit në rrjetet sociale, duke dhënë shembullin se të gjithë duhet të vetëizolohen./revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE