• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Modë

Vajzat e ekranit shqiptar “të çmendura” pas këtij fustani (FOTOT)

Ta veshë Kendall Jenner dhe Paris Hilton e mos të çmendë vajzat e ekranit shqiptar! Bëhet fjalë për fustanin me kristale Swarovski që Kendall Jenner dhe Paris Hilton veshën në ditëlindjen e tyre. Fustani është i dizenjuar nga LaBourjoisie dhe kushton 9 mijë dollarë. Shifër e përballueshme kjo sidomos për vajzat e mëposhtme. Se cilës i shkon më shumë e vlerësoni ju!/revistawho.com

  

Morena Taraku

Aurela Hoxha

Nora Istrefi