• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Vajzat e ekranit “pushtojnë” kuzhinën dhe zbulojnë një tjetër mënyrë për të kaluar këto ditë

Ky vetëizolim në shtëpi ka dhe avantazhet e veta. Përveçse po kalojnë më shumë kohë me familjarët shumë po përfitojnë të gatuajnë ushqime të shijshme për veten dhe njerëzit e dashur. Së fundmi kanë qenë vajzat e ekranit ato që na kanë suprizuar me gatimet e tyre. Tashmë të gjithë e dimë pasionin që ka për kuzhinën moderatorja Arbana Osmani. Çdo ditë ajo shpalos talentin e saj me një pjatë të ndryshme dhe kësaj here e kishin radhën spagetit, të cilat nga videot e Arbanës duken mjaft të shijshme.

Gjithashtu dhe Roza Lati me Bora Zemanin treguan se kishin përgatitur tavë me patate. Me sa duket kjo është një tjetër mënyrë mjaft efikase për të kaluar këto ditë në shtëpi.