• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Vajzat e ekranit i bashkon trendi më i fundit, zbuloni çfarë është

Pellushat kanë qenë veshja më komode dhe “In”  në stinën e dimrit dhe pothuajse të gjitha e kemi një të tillë në garderobën tonë.

Por ai që kanë preferuar disa nga vajzat e ekranit shqiptar është pikërisht pellushi ngjyrë kafe, i gjatë deri poshtë gjurit, i cili të lë shumë hapësira dhe mundësi kombinimi.

Jonida Maliqi

Eranda Libohova

Irena Kita

Roza Lati