• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Jetë, Këshilla, Lajme

Vajza, vëmendje! 10 ide për ‘look-un’ e Shën Valentinit

Dita e Shën Valentinit po afron dhe të gjitha vajzat që e festojnë duhet të kenë nisur të mendojnë se si do të duken atë ditë. Ndonëse nuk ka ditë që mos ta perfeksionojnë pamjen e tyre para të dashurit, dihet tashmë botërisht se në 14 shkurt duhet të kesh një hije më tjetër, madje mundësisht atë ditë ta ndjesh dashurinë të marrë dhe të dhënë 100-fish më shumë.
Përpos ndjesive, e rëndësishme është dhe se si do të dukeni në darken romantike me të dashurin e zemrës që nga gjimnazi, studimet e larta, apo dhe me shokun që keni pak muaj që e keni njohur. Asnjëherë nuk i dihet kush është ai që ju merr zemrën, apo që në këtë rast jua ka marrë, por ne e dimë të paktën se si mund të dukeni më tërheqëse se kurrë në 14 shkurt.
Mjafton t’i hidhni një sy 10 pamjeve më interesante për atë ditë:/revistawho.com