• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vajza kjo është koha e duhur për tu depiluar…

“Good Housekeeping” raporton se ka një kohë të caktuar për tu depiluar. Sipas tyre, koha më e mirë për ta kryer këtë detyrë bukurie është gjatë natës. Ekspertët e bukurisë thonë se heqja e qimeve të këmbës duhet të bëhet para se të flini. Kjo për shkak se kur flemë, këmbët tona nxehen dhe bymehen, që do të thotë se qimet e vogla të cilat keni harruar t’i hiqni, rikthehen në gjëndrat e tyre dhe janë më pak të dukshme.