• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vajza e vogël e Blendi Fevziut feston një vjetorin, ja fotot nga festa

Vajza e vogël e gazetarit, Blendi Fevziu, Alis ka festuar një vjetorin e parë të ditëlindjes. Moderatori i Opinion ka postuar disa foto nga festa e të voglës në Insta Stories. Festa është organizuar në shtëpinë e tij dhe me siguri ka qenë një festë e këndshme familjare.

image image