• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vajza e Nora Istrefit lexon libra si të bëhet milionere (VIDEO)

Vajza e Nora Istrefit mesa duket ka filluar të “lexojnë” libra. Nora ka postuar një video në profilin personal të “Instagramit”, ku vihet re vogëlushja duke shfletuar një libër. “Mendo dhe Bëhu i/e pasur”, ishte libri që po lexonte Renee.