• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vajza e moderatores së njohur shqiptare, sozi me ‘Dulce Marian’

Që prej vitit 2011-të, moderatorja dhe gazetarja e njohur Sonila Meço është bërë nënë e një vajze mjaft të ëmbël të quajtura Amaris. Moderatorja shpesh në ‘Instagramit’ ndan me miqtë dedikime e foto emocionuese dedikuar vajzës së saj.

Së fundmi Sonila ka postuar një foto ku ka zbuluar dhe sozinë e vogëlushes e cila ngjan si një “Dulce Maria” shqiptare.

“U mahnita me këto foto, ndërsa mi sollën të vendosura kësisoj. Sozia e Amarisit më thanë… Dulce Maria dhe Dulce Amaris”./revistawho.com