• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Vajza e Donald Trump thyen rregullat anti Covid, organizon festën e shfrenuar për ditëlindje

Vajza e Donald Trump, Tiffany, ka festuar së fundmi ditëlindjen e saj në një festë gjigande. Festa u realizua në Miami dhe ishte mjaft e shfrenuar. Ajo që u vu re ishte se në festë nuk janë respektuar aspak masat e marra kundër Covid-19 dhe distancimi social. Bota po njeh rritje të frikshme të rasteve dhe këto festa janë një shkaqet kryesore, por me sa duket vajza e Presidentit të SHBA-ve nuk do t’ja dijë aspak për rregullat e vendosura.