• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Vajza e Beyonce këngëtare e lindur, vogëlushja i mahnit të gjithë me zërin e saj

Një muaj më parë Beyonce publikoi këngën më të re, “Brown Skin Girl” në bashkëpunim me Saint Jhn, WizKid dhe vajzën e saj 7-vjeçare Blue Ivy. Kënga u mirëprit nga publiku dhe sigurisht që më së shumti vëmendjen e tërhoqi Blue. Por së fundmi ajo i ka mahnitur të gjithë duke treguar se është një talent i vërtetë në muzikë. Mbrëmjen e djeshme në televizion është transmetuar dokumentari i Beyonce “Making the Gift”, i cili jep këngëtaren duke krijuar albumin e saj “The Lion King: The Gift”. Në një skenë të dokumentarit shfaqet edhe Blue Ivy duke regjistruar në studio zërin për këngën “Brown Skin Girl”. 7-vjeçarja dëgjohet duke kënduar pa asnjë lloj muzike në sfond dhe provoi se zëri i saj natyral është po njësoj i bukur si në këngë.

Për më tepër të gjithë kanë vlerësuar faktin se vogëlushja e ka marrë të gjithë procesin për realizimin e këngës shumë seriozisht. Blue Ivy ka treguar edhe në raste të tjera se është shumë e talentuar edhe në kërcim, ndaj është e sigurt se shumë shpejt ajo do të pushtojë skenat botërore njësoj si nëna dhe babai i saj. /revistawho.com