• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Urimi më i veçantë këtë Bajram vjen nga Princi dhe Princesha shqiptare

Princeshë Elia Zaharia Zogu dhe Princi Leka Zogu II kanë përfituar ditën e sotme për të uruar shqiptarët për Fiter Bajramin. Fotoja që kanë publikuar në ‘Instagram’ ka tërhequr vëmendjen pasi përveçse është shumë e bukur, sjell frymën madhështore të jetës mbretërore tek të gjithë. Krahas saj, çifti ka shkruar: “Ju urojmë nga zemra Gëzuar Fiter Bajramin! Një urim i veçantë për të gjithë ata që kanë qenë agjërueshëm në muajin e madhërishëm të Ramazanit! ! Urojmë që i Plotfuqishmi t’ua pranojë sakrificën e tu falë shëndet e mbarësi në familje! Zoti e bekoftë Shqipërinë dhe shqiptarët kudo që janë!”/revistawho.com