• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

URIMI I BOJKEN LAKOS PËR TË DASHURËN, SEMI JAUPAJ

“Jeta ime, shpirt, urime për këtë arritje të bukur në rrugën tënde të gjatë të suksesit. Kjo është një nga ditët më të bukura të jetës sime. Suksese te tjera”, – kanë qenë këto fjalët e kantautorit Bojken Lako për të dashurën e tij Semi Jaupaj, pas fitores së çmimit “Kënga Tendencë” në “Kënga Magjike”. Këtyre fjalëve të bukura, këngëtarja i është përgjigjur: “Bojken, dashuria ime për ty, njësoj si ditën e parë”. Semi Jaupaj mori vlerësime në natën finale edhe nga vetë producenti i “Kënga Magjike” Ardit Gjebrea, i cili tha se ajo këndonte një prej këngëve të tij të preferuara, që është mbi të gjitha dhe shumë profesionale.

semi