• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Këshilla, Lajme

Uji i trëndafilit dhe përfitimet e tij në fytyrë

Uji i trëndafilit po futet gjithmonë e më tepër në listën e produkteve të bukurisë për femrat. Ai njihet për aftësitë kuruese, por jo vetëm.

Nëse doni një lëkurë të mirë ujin në fjalë përdoreni për të balancuar nivelin e pH. Do të jetë shumë efektiv edhe për të pastruar papastërtitë.

Për ta ndjerë lëkurën të freskët dhe të shndritshme, ky ujë do të japë menjëherë efekt.

Mund ta përdorni edhe për të hequr grimin pas një dite të gjatë pune, ose për të pastruar aknet. Gjithçka ju duhet për bukurinë tuaj është pak ujë trëndafili./revistawho.com